Renginiai

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai

16 gegužės, 2017 @ 18:00 - 20:00

Pirmoji meilė – skaitmeninė? Virtualūs žaidimai didina seksualinį apetitą? Rožės ir rašteliai – atgyvena? Santykiai mirė, tegyvuoja pažintys? Antroji pusė – tarsi iš katalogo? Ko žmonės ieško pažinčių portaluose? 

Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – jau gegužės 16 dieną Inovatyvios medicinos draugijos pristatomame visiškai naujo pobūdžio renginyje-diskusijoje „Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai“. 

Kodėl dažniausiai vengiame šnekėti apie savo santykius ir lytinį gyvenimą?

Lytinio švietimo svarba ir aktualumas Lietuvoje – plačiai eskaluojama tema, tačiau kokybiško švietimo mokyklų programose vis dar nėra. Lytiškumas, seksualumo samprata, seksualinis elgesys, vienos nakties nuotykiai – savotiškas tabu mūsų visuomenėje. Kodėl žmonės vengia apie tai kalbėti? Ar mes, lietuviai, esame pernelyg drovūs? Ar stokojame žinių? Gal bijome pasirodyti lengvabūdiški? Priežasčių gali būti daug, todėl IMD pristato renginių ciklą „Inovacijos seksologijoje: apie ką nedrįstame, tačiau privalome kalbėti“, kurio pagrindinis tikslas – keisti visuomenės požiūrį į seksologiją bei pateikti šią sritį kaip dar vieną mokslinių tyrimų vystymo nišą. 

Kodėl gėda pripažinti, jog naudojamės pažinčių programėlėmis?

Diskusijoje „Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai“, mes:
• aiškinsimės, kaip dažnai lietuviai naudoja pažinčių programėles ir portalus; 
• diskutuosime, kokią įtaką lietuvių gyvenime turi pažinčių programėlės bei kaip jos keičia vartotojo seksualinį elgesį;
• aptarsime populiariausias pažinčių programėles bei portalus komerciniais ir socialiniais aspektais;
• kalbėsime apie programėlių įtaką meilės industrijai.

Diskusijos svečiai – trys profesionalai, savo srities ekspertai, padėsiantys suvokti pažinčių programėlių ir portalų veikimo principus bei jų įtaką žmogaus seksualiniam elgesiui. Kas jie tokie? Sužinosite jau netrukus.

Iki pasimatymo diskusijoje „Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai“ gegužės 16 dieną, antradienį, 18:00 kavinėje „Geležinė Lapė“ (Gedimino pr. 37). 

Susimatch‘insim... 😉

Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai

Informacija

Data:
16 gegužės, 2017
Laikas:
18:00 - 20:00

Vieta

Geležinė Lapė
Gedimino pr. 37
Vilnius, 01109 Lietuva
+ Google žemėlapis