Inovatyvios medicinos draugija pristato sveikatos inovacijų skatinimo projektą IMDrone. IMDrone tai renginių ciklas, skirtas skatinti sveikatos priežiūros inovacijas kuriančių pradinės stadijos verslų atsiradimą ir vystymąsi Lietuvoje. Mes dirbame, kad sudarytume palankią aplinką: kurti, dalintis ir plėtoti idėjas naudingas žmonių sveikatos išsaugojimui ir atstatymui!

 

IMDRONE_EVENT_COVER_1011

Pirmasis projekto IMDrone renginys „Parduok idėją - pitchinimo seminaras“! 

Sukurti gerą idėją nelengva, bet dar sunkiau per kelias minutes įtikinti kitus žmones ją paremti. Daugumoje verslo ar mokslo sričių idėjos pristatymas įtakingiems asmenims yra vadinamas „padavimu“ („pitch“– sąvoka kilusi iš beisbolo terminologijos). Nors skirtingos industrijos turi savų ypatumų, pagrindiniai „pitchinim‘o“ įgūdžiai bendri. Pitchinimo mokymų tikslas – supažindinti dalyvius su pagrindinėmis efektyvaus idėjų pateikimo strategijomis, padedančiomis pritraukti daugiau dėmesio ir potencialių galimybių jas įgyvendinti. Šiame seminare kiekvienas galės pritaikyti gautas žinias ir išbandyti savo jėgas improvizuotose produkto pardavimo pratybose anglų ir lietuvių kalbomis. Nauji įgūdžiai neabejotinai pravers didžiojo hakatono - IMDrono metu: pagrindiniam prizui laimėti reikalinga ne vien pritrenkianti idėja, bet ir patrauklus jos pristatymas!

Kas yra pitchinimas per 30 sekundžių:

Patirtimi su dalyviais dalinosi menininkas, verslininkas ir lektorius Artūras Bulota. Nuo 2015 m. jis - oficialus FUJIFIL X WORLD fotografas, šiuo metu vadovaujantis BÜRO agentūrai, pirmajai kūrybinei darbo erdvei Kaune – Talent Garden Kaunas ir akademijai „kokìbe“. A. Bulota nuo 2006 m. dirba su didžiausiomis Baltijos šalių kompanijomis ir joms pateikė kūrybinių idėjų daugiau nei 100 žiniasklaidos projektų.

Antrasis projekto IMDrone renginys - „Intelektinė nuosavybė – patentai ir verslo apsauga“. 

Verslas prasideda nuo idėjos, kurios įgyvendinimo žingsniai - verslo planas ir strategija - dažniausiai sukuriami vėliau. Gerą idėją ar tam tikrą intelektinę nuosavybę sukurti yra sudėtinga, o jau girdėtą ar matytą idėją pasisavinti – pakankamai lengva. Siekiant išvengti idėjos “vagystės”, intelektinė nuosavybė gali būti apsaugoma teisinėmis priemonėmis, tačiau tokie veiksmai reikalauja specifinių žinių. Todėl šiame seminare norime suteikti dalyviams kuo daugiau informacijos ir praktinių įgūdžių apie intelektinės nuosavybės apsaugą. 

Seminarą vedė daugiametę patirtį šioje srityje turinti Greta Žėkienė, kuri šiuo metu vadovauja KTU Intelektinės nuosavybės valdymo veiklai. Renginio metu įgysite bendrų žinių apie intelektinę nuosavybę, išradimų ir patentų teisinę apsaugą ir būsite supažindinti su konkrečiais pavyzdžiais.

IMD Nariai gali peržiūrėti seminaro video.